Sold
Lot 540

imposante Amstel porseleinen schotel met een gecontourneerde rocaillerand in groen reliëf omringd door een gouden bies met centraal een zeer verfijnde bietenrode decoratie van een arcadisch Hollands landschap met figuren en dieren, toegeschreven aan Christian Zepp (1749-1809), het geheel omringd door strooibloemen, gemerkt Amstel in onderglazuur... more
Timed
03 Oct 2022
Sale Price
Location
Netherlands, Hilversum
Contact info