LOT 6016

(juridica) Gerard van Wassenaar, Praxis judiciaria in twee onderscheyde deelen vervat. De laeste Druck. Utrecht, Jacob

Description EN
Gerard van Wassenaar, Praxis judiciaria in twee onderscheyde delen vervat. The last edition. Utrecht, Jacob Van Poolsum, 1746. In-4°. Only part 1: Practyck Judicieel ofte instructie op de forme en manier van procederen nagezien door E. Cotius. Frontispiece, engraved title, (1), 376 numb.pp. + register.
Orig. full leather binding, raised spine.

Beschrijving NL
(juridica) Gerard van Wassenaar, Praxis judiciaria in twee onderscheyde deelen vervat. De laeste Druck. Utrecht, Jacob Van Poolsum, 1746. In-4°. Enkel deel 1: Practyck Judicieel ofte instructie op de forme en manier van procederen nagezien door E. Cotius. Front., gegrav. titel, titel, (1), 376gen.pp. + register.
Orig. volle lederen band, rug op vijf ribben.

Description FR
(juridica) Gerard van Wassenaar, Praxis judiciaria in twee onderscheyde delen vervat. La dernière édition. Utrecht, Jacob Van Poolsum, 1746. In-4°. Seulement partie 1: Practyck Judicieel ofte instructie op de forme en manier van procederen nagezien door E. Cotius. Frontispice, titre gravé, (1), 376pp.num. + régistre.
Reliure d'origine en plein cuir, dos à cinq nerfs.

29 Sep 2021
Belgium, Antwerp

Description EN

Beschrijving NL

Description FR

29 Sep 2021
Belgium, Antwerp