LOT 1071

kapitale Engelse staande klok met beschilderde wijzerplaat, dag-, uur-, seconde aanduiding en scheepjesmechanisme in mahonie gefineerde kast, adres: Wm. Edwards Carnarvon, 19e eeuw -incl. slinger, sleutel en 2 gewichten-
h. 234

20 Nov 2023
Netherlands, Hertogenbosch

h. 234

20 Nov 2023
Netherlands, Hertogenbosch