LOT 1027

kapitale Engelse tafelklok in eikenhouten kast met verguld beslag van o.a. kolommen en sierurnen, het uurwerk uitgerust met slagwerk op nest van bellen en verzilverde wijzerring, 19e eeuw

06 Feb 2023
Netherlands, Hertogenbosch

06 Feb 2023
Netherlands, Hertogenbosch