Sold
Lot 3207

kapitale blauw/wit Chinees porseleinen kraakschotel met decor van bloemenmand en vakverdeling op de rand, Wanli, late Ming, 17e eeuw, diam. 51 cm (haarlijn)
Timed
06 Oct 2022
Sale Price
Location
Netherlands, Hilversum
Contact info