LOT 74

klein Frans mahonie schrijftafeltje met scherm, uittrekbaar schrijfblad en 3 laden, rustend op gebogen poten, versierd met vergulde grepen en sloffen, 19e eeuw, h.74, br. 44, d. 25

27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum

27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum