LOT 99
koloniale djati kist versierd met bronzen slotplaat en siernoppen, op onderstel met wielen, 18e/19e eeuw, h. 71, br. 137, d. 56 -grepen met manco's, restauraties-
07 Oct 2020
Netherlands, Hilversum
07 Oct 2020
Netherlands, Hilversum