LOT 17
lage Zeeuwse eiken 2-deurkast met drie laden en gestoken decor van leeuwenkoppen en acanthusbladeren, marqueterie en hermatlanten, het geheel rustend op 4 gezwarte bolpoten, 2e kwart 17e eeuw, 162 x 77 x 145 cm
21 Apr 2021
Netherlands, Hilversum
21 Apr 2021
Netherlands, Hilversum