Sold
Lot 3591

litho vervaardigd door Jan Balet, man met paardenkar langs de Seine, gesigneerd r.o., bladmaat 53,5 x 65,5 cm. oplage 297/300 - in passe partout-
Timed
06 Oct 2022
Sale Price
Location
Netherlands, Hilversum
Contact info