LOT 3591

litho vervaardigd door Jan Balet, man met paardenkar langs de Seine, gesigneerd r.o., bladmaat 53,5 x 65,5 cm. oplage 297/300 - in passe partout-

06 Oct 2022
Netherlands, Hilversum

06 Oct 2022
Netherlands, Hilversum