LOT 148
mahonie 1-deurs boekenkast versierd met verguld bronzen ornamentrand en kariatiden, empire-stijl, 19e eeuw, h. 161, br. 84, d. 42 cm
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum