LOT 8

mahonie boekenkast bekroond door gestoken galerijrand, waaronder 3 beglaasde deuren waarvan 1 met gebogen glazen paneel, versierd met koperen kariatiden , empire-stijl, gemerkt: Hollandia Pander en Zn., circa 1900, h. 178, br. 142, d. 46

06 May 2020
Netherlands, Hilversum

06 May 2020
Netherlands, Hilversum