LOT 68

mahonie empire kantelspiegel met timpaanvormige kap versierd met verguld bronzen ornament, geflankeerd door ronde zuilen op recht basement met lade, 1e helft 19e eeuw, h. 146, br. 100

21 Apr 2021
Netherlands, Hilversum

21 Apr 2021
Netherlands, Hilversum