LOT 147
mahonie empire kaptafel, de spiegel geflankeerd door zuilen met vergulde kapitelen en kaarsenhouders, het blad ingelegd met leer waaronder 1 lade en 2 paneeldeuren, rustend op blokpoten, circa 1820, h. 190, br. 97, d. 50
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum