LOT 387

mahonie gefineerd biedermeier penantkastje met 2 deuren en 1 lade, geflankeerd door gestoken houten versieringen, staande op gedraaide poten, circa 1850, h. 102, br. 100, d. 43

03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum

03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum