Sold
Lot 22

mahonie gefineerd ladekastje met gecontourneerd bovenblad en 2 laden in het gebombeerde front, rustend op gebogen poten, 19e eeuw, h. 70, br. 65, d. 38 cm
Timed
03 Oct 2022
Sale Price
Location
Netherlands, Hilversum