LOT 826
mahonie gefineerde biedermeier salontafel met gecontourneerd blad op gestoken 4-sprant, 19e eeuw
03 Oct 2021
Netherlands, Hertogenbosch
03 Oct 2021
Netherlands, Hertogenbosch