LOT 27

mahonie gefineerde tafelpiano rustend op gedraaide poten, Van Raay & zonen Amsterdam, 1829, h. 83, br. 173, d. 63 met bijpassende pianokruk, 19e eeuw

06 May 2020
Netherlands, Hilversum

06 May 2020
Netherlands, Hilversum