Sold
Lot 8

mahonie trumeau met marmeren bovenblad en spiegelachterwand, voorzien van pilasters met vergulde kariatiden, 1e kwart 19e eeuw, h. 83, br. 91, d. 45 cm
Timed
03 Oct 2022
Sale Price
Location
Netherlands, Hilversum