LOT 1021

miniatuur stoelklok met loden frets en beschilderde wijzerplaat, begin 20e eeuw -inclusief 3 gewichten en slinger-
h. 40

20 Nov 2023
Netherlands, Hertogenbosch

h. 40

20 Nov 2023
Netherlands, Hertogenbosch