LOT 44
naar V.d. Sande Bakhuijsen, gesign. r.o. en J.A.H. Prins 1934, boslandschap met vijver en visser, doek -met beschadigingen-
02 Oct 2021
Netherlands, Hertogenbosch
02 Oct 2021
Netherlands, Hertogenbosch