LOT 44

naar V.d. Sande Bakhuijsen, gesign. r.o. en J.A.H. Prins 1934, boslandschap met vijver en visser, doek -met beschadigingen-

02 Oct 2021
Netherlands, Hertogenbosch

02 Oct 2021
Netherlands, Hertogenbosch