LOT 39
noten wandtafel met langwerpig rechthoekig blad ingelegd met leer, versierd met gestoken bladmotieven en rustend op gebogen poten, h. 76, bladmaat: 244 x 60 cm
06 May 2020
Netherlands, Hilversum
06 May 2020
Netherlands, Hilversum