LOT 3001
octagonale Chinees porseleinen kom met polychroom decor van onsterfelijken, gemerkt met zegel en periode Daoguang (1821-1850), diam. 16 cm (A)
30 Sep 2021
Netherlands, Hilversum
30 Sep 2021
Netherlands, Hilversum