LOT 1423
polychroom beschilderd portret en profile op paier van een heer in vroeg 19e eeuws kostuum in deels gezwart noten lijst, begin 19e eeuw, h. 18 cm - vochtschade -
04 Oct 2022
Netherlands, Hilversum
04 Oct 2022
Netherlands, Hilversum