Sold
Lot 18

rechthoekige Louis XVI spiegel in vergulde en gestoken houten lijst, circa 1785, h. 148, br. 64 cm (glas vernieuwd)
Timed
03 Oct 2022
Sale Price
Location
Netherlands, Hilversum