LOT 38
rozenhout gefineerd bijzettafeltje met rond blad ingelegd met florale marquetterie, met koperen lijst, lade en rustend op slanke pootjes met bronzen tenen verbonden door een etagère, Louis XV-stijl, 1e helft 20e eeuw, h. 73, diam. 40
06 May 2020
Netherlands, Hilversum
06 May 2020
Netherlands, Hilversum