LOT 82
rozenhout gefineerde commode met florale intarsia, voorzien van marmeren bovenblad en 2 laden in het gebogen front, versierd met fraai bronzen beslag, Louis XV-stijl, 19e eeuw, h. 85, br. 105, d. 54 cm
06 May 2020
Netherlands, Hilversum
06 May 2020
Netherlands, Hilversum