LOT 77
set van 6 Friese iepen Louis XVI stoelen waarvan 1 met armleggers, met opengewerkte rug waarin gestoken bloem- en bladmotieven, omlijst door geteld geld motieven en rustend op gecanneleerde poten verbonden door een kruisregel, 18e eeuw
07 Oct 2020
Netherlands, Hilversum
07 Oct 2020
Netherlands, Hilversum