LOT 23
set van 7 Hollandse iepen stoelen in Louis XVI-stijl met gestoken decor van guirlandes en lauwerkransen in de rugleuning, rustend op gecanneleerde tapstoelopende poten, één stoel met armleggers, circa 1790 herkomst: M.L. Dreesmann - van der Spek, Laren-
27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum
27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum