LOT 209
staand horloge in mahonie kast, geprofileerde kap waaronder een verguld montuur met bol glas, geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijferring, gemerkt: Bofenschen, Empire-periode, circa 1810 -2 gewichten en slinger aanwezig-
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum