LOT 1011

staande klok in palissander gefineerde kast met biesintarsia, 19e eeuw, het uurwerk met volledig kalender, verzilverde cijferring en 6 aria's op nest van 12 bellen, adres: Hendrik Schoonbeek, Amsterdam, eind 18e eeuw, kast stamt uit de 19e eeuw -inclusief slinger en 3 gewichten-
h. 250

20 Nov 2023
Netherlands, Hertogenbosch

h. 250

20 Nov 2023
Netherlands, Hertogenbosch