LOT 3774

stel 18e eeuwse ingelijste kaarten Diocese de Beziers en Diocesse de Narbonne en een textielfragment inj lijst

06 Oct 2022
Netherlands, Hilversum

06 Oct 2022
Netherlands, Hilversum