LOT 3774
stel 18e eeuwse ingelijste kaarten Diocese de Beziers en Diocesse de Narbonne en een textielfragment inj lijst
06 Oct 2022
Netherlands, Hilversum
06 Oct 2022
Netherlands, Hilversum