LOT 119
stel Franse vergulde en gestoken vruchtenhouten armfauteuils in Louis XVI-stijl, bekleed met gebloemde stof en rustend op gecanneleerde poten
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum