LOT 687

stel bronzen sculpturen met voorstelling van staande figuren, met resten van vergulding, 17e eeuw, rustend op gecanneleerde zuilvormige voet, van latere datum, h. 34 cm

27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum

27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum