LOT 1084
uitschuifbare mahonie gefineerde tafel op 3-hoekige kolompoot, 19e eeuw -inclusief 2 tussenbladen-
03 Oct 2021
Netherlands, Hertogenbosch
03 Oct 2021
Netherlands, Hertogenbosch