LOT 361

verguld bronzen zakkroon versierd met reliëf van 3 ramskoppen aan elkaar verbonden door een rij van lauwerkransen, geheel behangen met geslepen kristallen kralen, vroeg 20e eeuw, h. 95 cm -gemeten exclusief ketting, elektrisch ingericht-

03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum

03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum