LOT 51
vergulde schouwspiegel bekroond door opengewerkte kuif versierd met c-voluten, Louis XV-stijl, 19e eeuw, h. 230, br. 110
06 May 2020
Netherlands, Hilversum
06 May 2020
Netherlands, Hilversum