LOT 2
vitrine kastje met gebogen beglaasde deur en zijden, versierd met beschilderde metalen panelen onderin, rustend op gebogen poten, 20e eeuw, h. 147, br. 70, d. 34 -glas zijkant beschadigd-
27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum
27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum