LOT 68
wortelnoten enkelgebogen bureau met schuine schrijfklep en 4 laden, naar 18e eeuws voorbeeld, gemerkt: Pander, Den Haag, circa 1900, h. 101, br. 103, d. 54 cm
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum