LOT 23
wortelnoten gefineerde porseleinkast voorzien van 2 beglaasde deuren met roedeverdeling en ruitjes in de zijkanten, 3 laden in de dubbelgebogen onderkast en rustend op klauwpoten, 19e eeuw, hoogte: 230, breed: 168, diep: 50 cm.
27 Sep 2021
Netherlands, Hilversum
27 Sep 2021
Netherlands, Hilversum