zeldzame ebben documentenkist met verguld bronzen beslag en poten in vorm van liggende leeuwen, de deksel versierd met gestoken wapenschilden en aan de binnenkant het dubbelmonogram van Koning Carl I van Roemenië en zijn vrouw Elisabeth, 2e helft 19e eeuw, h. 20, br. 46,m d. 36 -volgens overlevering / label een geschenk van de Koning aan de Duitse grootadmiraal Von Koester-