642: Patagon Albert en Isabella... Estimate: Login
644: Filipsdaalder met Hollandse... Estimate: Login
646: Rijksdaalder Christoffel van... Estimate: Login
648: Tiende Filipsdaalder Filips... Estimate: Login
662: Ducaton Filips IV, Brabant... Estimate: Login
664: Liard Maximiliaan Hendrik van... Estimate: Login
671: 10 Sols kort omschrift... Estimate: Login
686: Patagon Fillips IV, Brabant... Estimate: Login
687: Stuiver Enkhuizen 1677. Zeer... Estimate: Login
710: Achtste stuiver of Duit... Estimate: Login
745: 2 Stuiver afslag in goud... Estimate: Login
746: Dubbele wapenstuiver Holland... Estimate: Login
749: Duit afslag in zilver Holland... Estimate: Login
753: Leeuwendaalder Kampen 1647... Estimate: Login
785: Rijderschelling van 6 Stuiver... Estimate: Login
788: Duit afslag in zilver Utrecht... Estimate: Login
794: 3 Gulden -generaliteits-... Estimate: Login
801: Roosschelling van 6 stuiver... Estimate: Login
804: Duit afslag in zilver... Estimate: Login
809: Halve Zilveren dukaat Zeeland... Estimate: Login
810: Kwart Zilveren dukaat Zeeland... Estimate: Login
815: Rijderschelling van 6 Stuiver... Estimate: Login
816: Lot (2) Korte Karel V, Brabant... Estimate: Login
819: Lot (10) Duiten Friesland... Estimate: Login
833: Lot (10) Duiten Overijssel... Estimate: Login
865: 10 Stuiver Lodewijk Napoleon... Estimate: Login
869: ½ Cent Willem I 1819 U. Zeer... Estimate: Login
876: 1 Cent Wilhelmina 1904. FDC... Estimate: Login
877: 1 Cent Wilhelmina 1904. FDC. Estimate: Login
887: 2½ Cent Wilhelmina 1941. FDC... Estimate: Login
889: 5 cent Willem I 1827 U. FDC -. Estimate: Login
890: 5 Cent Willem III 1862. FDC -. Estimate: Login
901: Gegraveerde 10 Cent met... Estimate: Login
915: 25 Cent Willem I 1823/22 B... Estimate: Login
928: 25 Cent Wilhelmina 1904. FDC. Estimate: Login
929: 25 Cent Wilhelmina 1905... Estimate: Login
932: 25 Cent Wilhelmina 1914. FDC. Estimate: Login
933: 25 Cent Wilhelmina 1919. FDC. Estimate: Login
934: 25 Cent Wilhelmina 1919. FDC -. Estimate: Login
938: ½ Gulden Willem I 1822 U. Zeer... Estimate: Login
953: 1 Gulden Willem I 1820. Zeer... Estimate: Login
954: 1 Gulden Willem I 1824 met... Estimate: Login
956: 1 Gulden Willem I 1824 U met... Estimate: Login
977: 1 Gulden Willem III 1856. FDC... Estimate: Login
978: 1 Gulden Willem III 1858. FDC... Estimate: Login
981: 1 Gulden Willem III 1861. FDC -. Estimate: Login
997: 1 Gulden Wilhelmina 1907. FDC... Estimate: Login
1002: 1 Gulden Wilhelmina 1913... Estimate: Login
1017: 2½ Gulden Wilhelmina 1898... Estimate: Login
1019: 2½ Gulden Wilhelmina 1898... Estimate: Login
1024: 3 Gulden Willem I 1821 U... Estimate: Login
1025: 3 gulden Willem I 18(23). Zeer... Estimate: Login
1026: 3 Gulden Willem I 1824 U. Zeer... Estimate: Login
1027: 3 Gulden Willem I 1830/20... Estimate: Login
1037: Gouden dukaat Wilhelmina 1917... Estimate: Login
1038: Gouden dukaat Wilhelmina 1937... Estimate: Login
1039: 5 Gulden rondel Beatrix. Estimate: Login
1040: 5 Euro vredesvijfje einde... Estimate: Login
1043: Lot (12) 1 Cent Willem I... Estimate: Login
1044: Lot (10) 1 Cent Willem III... Estimate: Login
1046: Lot (44) 1 Cent Willem III -... Estimate: Login
1047: Lot (42) 1 Cent Willem III -... Estimate: Login
1048: Lot (20) 2½ Gulden Willem II... Estimate: Login
1056: Lot (7) Replica's van... Estimate: Login
1058: IJzer (primitief) Nederlands... Estimate: Login
1060: ½ Duit Utrecht 1752. Prachtig... Estimate: Login
1063: Kransstuiver Jaffna z.j. Zeer... Estimate: Login
1079: 1737. Nederland. Breda. Willem... Estimate: Login
1094: 1883. Nederland. Amsterdam... Estimate: Login
1098: 1923. Nederland. De eerste... Estimate: Login
1099: 1929. Nederland. Leiden... Estimate: Login
1104: Z.j. (1936). Nederland. 400ste... Estimate: Login