1: Twee oriëntalistische scenes:... Estimate: Login
2: Onbekende kunstenaar Estimate: Login
3: Willem Bos (1906-1977) Estimate: Login
4: Philip Zilcken (1857-1930) Estimate: Login
5: Daniël (Daan) Been (1885-1967) Estimate: Login
6: Wilhelmus Hendrikus Heinecke... Estimate: Login
7: Max Geene (1929-2008/9) Estimate: Login
8: W. Rademaker (geb. Rotterdam... Estimate: Login
9: Siem Schaeffer (1924-2005) Estimate: Login
10: Willem Bos (1906-1977) Estimate: Login
11: Hendrikus Elias Roodenburg... Estimate: Login
12: Adrianus (Arie) Johannes Zwart... Estimate: Login
13: Jos Klein (1902-1968) Estimate: Login
14: Jan Harm Weijns (1864-1945) Estimate: Login
15: Joannes (Joan) Baptist... Estimate: Login
16: Onbekende kunstenaar Estimate: Login
17: Hollandse school, 20ste eeuw Estimate: Login
18: Jean Daullé (1703-1763) naar... Estimate: Login
19: J. Taal, 20ste eeuw Estimate: Login
20: Jan Kagie (1907-1996) Estimate: Login
21: Jan Burgerhout (1919-1981) Estimate: Login
22: C. Verschuur (1888-1966) Estimate: Login
23: Jan van den Brink (1895-1966) Estimate: Login
24: H. van Riet (20e eeuw) Estimate: Login
25: Aarnout van Gilst (1898-1981) Estimate: Login
26: Aarnout van Gilst (1898-1981) Estimate: Login
27: Bertha Valkenburg (1862-1929) Estimate: Login
28: Onbekende kunstenaar Estimate: Login
29: Jacobus Leonardus van der... Estimate: Login
30: Onbekende kunstenaar. Estimate: Login
31: Harry Zeegers (1929) Estimate: Login
32: Harry Zeegers (1929) Estimate: Login
33: L.C. Westhoff Estimate: Login
34: Johannes Ambrosius van de... Estimate: Login
35: Peter Brouwer (1935-2010) Estimate: Login
36: Willem van Nieuwenhoven... Estimate: Login
37: Hendrik Willem Mesdag... Estimate: Login
38: Jacob van Rossum (1881-1963) Estimate: Login
39: Naar 'Sinolee', Romantische... Estimate: Login
40: Hollandse school, 20ste eeuw Estimate: Login
41: T.F.J. (Dick) Carlier... Estimate: Login
42: Aart Bijl (1885-1962) Estimate: Login
43: Onbekende kunstenaar Estimate: Login
44: Johan Cornelis van Hulsteijn... Estimate: Login
45: Johan Cornelis van Hulsteijn... Estimate: Login
46: Sandor Karoly (1915-1960) Estimate: Login
47: Willem Witsen (1860-1923) Estimate: Login
48: Hollandse School 20e eeuw Estimate: Login
49: Europese School 20e eeuw Estimate: Login
50: Johannes Wouterus van Trirum... Estimate: Login
51: Hollandse School 20e eeuw Estimate: Login
52: H.M. de Wey (XX) Estimate: Login
53: Corn. L. de Jongste (XX) Estimate: Login
54: Pieter Johannes Alexander... Estimate: Login
55: Marius Richters (1878-1955) Estimate: Login
56: Cornelis Hendrikus Kersenboom... Estimate: Login
57: Hollandse School 20e eeuw Estimate: Login
58: Hollandse School 20e eeuw Estimate: Login
59: Hollandse School 20e eeuw Estimate: Login
60: Hollandse School 20e eeuw Estimate: Login
61: Hollandse School 20e eeuw Estimate: Login
62: Gallo Giovanni (20e eeuw) Estimate: Login
63: Hendrik Anthonie Bal (1915-2012) Estimate: Login
64: Hollandse School 20e eeuw Estimate: Login
65: E. Jongert (20e eeuw) Estimate: Login
66: Onduidelijk gesigneerd Estimate: Login
67: Hollandse School 19e eeuw Estimate: Login
68: Hollandse School 20e eeuw Estimate: Login
69: F. J. Goosen (1943) Estimate: Login
70: Hollandse School 20e eeuw Estimate: Login
71: Cornelis Bosch (1887-1967) Estimate: Login
72: René James (1935) Estimate: Login