LOT 119

??

??

Nature morte aux instruments. D'après une oeuvre italienne du 18e siècle
Stilleven met instrumenten. Naar 18e eeuws Italiaans voorbeeld
Olie op doek. Huile sur toile
60 x 80 cm

14 Dec 2021
Belgium, Anvers

??

Olie op doek. Huile sur toile
60 x 80 cm

14 Dec 2021
Belgium, Anvers