LOT 4192
(10) Delig set lepels en vorken zilver.
Voorzien van gegoten Jugendstil versieringen. Oostenrijk / Hongarije, Praag, 1884, keurtekens: dianakop, onduidelijk meesterteken - gebruikssporen, slijtage. 487 gram, 800/1000. Afm. L 18 cm. Geschatte opbrengst: € 275 - € 400.
11 Oct 2020
Netherlands, Klaaswaal
11 Oct 2020
Netherlands, Klaaswaal