LOT 107
107. Bord
BORD, 1950-tal, underrede av mahogny med fyrdelad centralfot, skiva beklädd med plattor av emaljerad koppar med dekor i rött och vitt, signerat NOTARI 58, höjd 56, 68 x 27 cm; emaljskador
24 Nov 2020
Sweden, Stockholm
24 Nov 2020
Sweden, Stockholm