LOT 4181
(12) Delig set diner vorken zilver.
Voorzien van gegoten biedermeier monogram cartouche. België, Antwerpen, Delheid Frères, 19e / 20e eeuw, keurtekens: A800, meesterteken - gebruikssporen. 821 gram, 800/1000. Afm. L 21, 5 cm. Geschatte opbrengst: € 460 - € 700.
11 Oct 2020
Netherlands, Klaaswaal
11 Oct 2020
Netherlands, Klaaswaal