LOT 4185

(12) Delig set lepels en vorken zilver.

Voorzien van gegoten biedermeier versieringen aan 2 zijden. Frankrijk, Parijs, Hènin & Cie, 19e / 20e eeuw, keurtekens: minerva 1, meesterteken. 645 gram, 925/1000. Afm. L 18, 5 cm. Geschatte opbrengst: € 400 - € 600.

11 Oct 2020
Netherlands, Klaaswaal

11 Oct 2020
Netherlands, Klaaswaal