LOT 5106
13 grote en tien kleine verguld messing livreiknopen met reliëfdecor: familiewapen met spiegelend hert en adelaar, 20e eeuw
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht