LOT 130
130. Sigurd Persson, a brass chandelier, Sweden 1960's
SIGURD PERSSON, ljuskrona, 1960-tal, mässsing. 18 ljuspipor, höjd 80, diameter 60 cm; smärre slitage
24 Nov 2020
Sweden, Stockholm
24 Nov 2020
Sweden, Stockholm