LOT 137
137. Florence Knoll, matbord, Knoll International
FLORENCE KNOLL, matbord, Knoll International, benställning av svartlackerat och förkromat stål, oval skiva fanerad med jakaranda, höjd 73, 195 x 120 cm; smärre slitage, skruvar under skivan saknas
24 Nov 2020
Sweden, Stockholm
24 Nov 2020
Sweden, Stockholm